Kontakt

contact-icon 

Zapisz się do ZNP

legznp

Do pobrania

Pliki do pobrania 

Print

Do Związku ... na rowerze

on .

stojak rowerowyWszystkich cyklistów (i nie tylko) zaprszamy do odwiedzania siedziby Zarządu Oddziału na rowerze. Od lipca do dyspozycji miłośników dwóch kółek oddaliśmy trzy stanowiska do parkowania rowerów. Zapraszamy!

Print

List Prezesa ZNP z okazji zakończenia roku szkolnego

on .

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele,

gratuluję edukacyjnych sukcesów odniesionych w mijającym roku szkolnym, a pozostałym pracownikom szkoły dziękuję za opiekę nad uczniami. Przed Wami czas przyjemnego odpoczynku. Zanim jednak rozpoczniemy beztroskie wakacje, chciałbym zwrócić uwagę na najważniejsze wydarzenia ostatnich miesięcy. Był to czas mobilizacji pracowników oświaty, którzy protestowali przeciwko złym reformom oświaty. W manifestacji ZNP pod hasłem „Dość tego!" wzięła udział rekordowa liczba nauczycieli oraz pracowników szkolnej administracji i obsługi. Nasz wspólny głos sprawił, iż niekorzystne dla uczniów i pedagogów projekty nowelizacji ustawy oświatowej i Karty Nauczyciela nie zostały uchwalone. Dzięki temu status zawodowy nauczycieli oraz warunki pracy administracji i obsługi nie uległy pogorszeniu.

Print

"Rozwój i kwalifikacje" - szansa dla zwalnianych nauczycieli

on .

rozwoj i kwalifikacjeWojewódzki Urząd Pracy prowadzi rekrutację do projektu pt. ”Rozwój i kwalifikacje – program adaptacji zawodowej pracowników instytucji sektora oświaty z województwa pomorskiego”, którego celem jest wsparcie dla zwalnianych nauczycieli (lub zwolnionych po 31.12.2012 r.)

W ramach projektu przewidziano: studia podyplomowe oraz różnego rodzaju szkolenia, umożliwiające podniesienie, zmianę bądź zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych, odpowiadających potrzebom lokalnego rynku pracy. Ponadto zaplanowano poradnictwo zawodowe i psychologiczne, pośrednictwo pracy, staże i praktyki zawodowe oraz jednorazowy dodatek relokacyjny (5 tys. zł). Oprócz bezzwrotnej dotacji na rozwój działalności gospodarczej w wysokości do 40 tys. zł będzie też proponowane wsparcie pomostowe przez okres od 6 do 12 miesięcy w wysokości nie wyższej niż równowartość minimalnego wynagrodzenia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami: TUTAJ

 

Print

Gdyńskie ZNP w czasie kadencji 2010 - 2014

on .

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Zakończona już kampania sprawozdawczo - wyborcza była okresem podsumowań i oceny działalności naszej gdyńskiej organizacji. Wkrótce nasi delegaci wezmą udział w Okręgowej konferencji wyborczej, zaś w listopadzie w Krajowym Zjeździe Delegatów w Warszawie. My, w Oddziale ZNP w Gdyni, już dziś rozpoczynamy pracę nowego Zarządu którego zadaniem będzie wcielić w czyn liczne wnioski i propozycje składane przez wszystkich członków ZNP w Gdyni.

Wszystkim Wam, Koleżanki i Koledzy, członkowie Związku dziękuję za sprawne przeprowadzenie kampanii wyborczej, za Waszą odpowiedzialną postawę i codzienne zrozumienie. Jednocześnie zachęcam do kontakowania się z nami, zapraszam do odwiedzania naszej strony internetowej oraz korzystania z bogatych zasobów informacyjnych naszej organizacji. Niech rozpoczynająca się kadencja będzie okresem pomyślnym dla nas wszystkich!

Ewa Biernacka - Prezes Oddziału ZNP w Gdyni

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o działalności Zarządu Oddziału w latach 2010 - 2014. Aby przeczytać w dużym formacie kliknij na publikację

Print

Władze gdyńskiego ZNP wybrane!

on .

znp znakW sobotę 26 kwietnia, podczas Oddziałowej Konferencji Sprawozdawczo - wyborczej, delegaci wybrani w ogniskach udzielili absolutorium ustepującemu Zarządowi Oddziału. Wybrano także nowe władze ZNP w Gdyni.

Prezesem Oddziału na kolejną kadencję została kol. EWA BIERNACKA, członkami Oddziałowej Komisji Rewizyjnej: kol. ELŻBIETA GAJEWSKA, RENATA RESZELEWSKA - AMBROZIAK, JOANNA NOWOSIELSKA, EDYTA SIERACKA - ZIĘBA i DANUTA BOJĘĆ delegatami na okręgową konferencję wyborczą: EWA BIERNACKA, GRAŻYNA NOWICKA, TERESA SUPLICKA i MARCIN WIŚNIEWSKI.

Członkami Zarządu Oddziału w kadencji 2014 - 2018 zostali: EWA BIERNACKA, RENATA TELECKA (SPAiO), BARBARA ANDRZEJEWSKA (SEiR), GRAŻYNA NOWICKA, MARCIN WIŚNIEWSKI, MARIA CHUDZIŃSKA, DANUTA GOLANOWSKA, IRENEUSZ ZIELIŃSKI, ALEKSANDRA DOMAGALSKA, ELŻBIETA ŁYSIKOWSKA, IZABELA NIEZGODA, KRYSTYNA RUTYŃSKA, DOROTA KYZIOŁ, JOANNA ŻELAZNA, ANNA SZYMANOWSKA, ANNA ROHDE, BEATA BARANOWSKA i GRAŻYNA KARTAWA-MAŚLAKIEWICZ.

Print

Najważniejsze dokonania ZNP w mijającej kadencji

on .

znp znakCzas kampanii sprawozdawczo - wyborczej jest okresem podsumowań, zarówno sukcesów jak i porażek. Prezentujemy materiał Zarządu Głównego ZNP zawierający opis najważniejszych dokonań Związku w mijającej kadencji - ZOBACZ

Joomla Templates by MightyJoomla