Kontakt

contact-icon 

Zapisz się do ZNP

legznp

Do pobrania

Pliki do pobrania 

Print

Dzień Edukacji Narodowej 2015

on .

Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej ma wymiar szczególny - jest to, poza świętem wszystkich pracowników oświaty, także Dzień Protestu Nauczycieli i Pracowników Oświaty organizowanego przez dwie największe oświatowe centrale związkowe. W dniach 13 - 16 października pokażmy naszą jedność - BĄDŹMY RAZEM!

Nauczycielski Dzien Prostestu  DEN 2013 do Oddziałów

 

Print

Regulacja płac pracowników administracji i obslugi

on .

saioInformujemy, że w październiku rozpoczęła się regulacja płac pracowników administracji i obsługi gdyńskich placówek oświatowych. Zgodnie z ustaleniami pomiędzy stroną związkową a organem prowadzącym prowadzone będą analizy możliwości budżetowych w celu zapewnienia kolejnej regulacji w roku 2016.

Print

Kondolencje

on .

 Zarząd Oddziału i członkowie ZNP w Gdyni składają wyrazy współczucia

koleżance Danucie Chojnackiej

z powodu śmierci

MĘŻA

 

Print

Zofia Maciejewska - kondolencje

on .

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki

ZOFII MACIEJEWSKIEJ

nauczycielki, długoletniej członkini ZNP i Sekcji Emerytów i Rencistów

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci

~~~~

Rodzinie zmarłej składamy najszczersze wyrazy współczucia

Zarząd Oddziału i Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP w Gdyni

Print

Władysław Humla - kondolencje

on .

 Z głebokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi

WŁADYSŁAWA HUMLI

długoletniego członka ZNP, byłego członka Zarządu Oddziału ZNP w Gdyni i przewodniczącego Oddziałowej Komisji Rewizyjnej

dyrektora gdyńskich szkół podstawowych

Jego niesamowita energia i chęć pomocy innym była siłą napędową Związku, dla wielu z nas zostanie na zawsze wzorem postępowania
i odpowiedzialności

~~~~

Rodzinie naszego zmarłego Kolegi składamy wyrazy współczucia

 

Zarząd Oddziału ZNP w Gdyni

Zarząd Sekcji Emerytów i Rencistów

 

Print

14 października manifestacja w Warszawie - Nauczycielski Dzień Protestu

on .

znp znak14 października w Dniu Edukacji Narodowej odbędzie się w Warszawie przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów ogólnopolska manifestacja pracowników oświaty – poinformował prezes ZNP. - Związek zaprasza inne organizacje związkowe do udziału w manifestacji, w tym oświatową „Solidarność". Związek ogłasza 14 października Nauczycielskim Dniem Protestu. Ten dzień, popularnie zwany świętem nauczycieli, będzie w tym roku Nauczycielskim Dniem Protestu.

Decyzja ta jest następstwem podjetego od 1 września sporu zbiorowego z rządem. Wobec braku jakichkolwiek rozmów z ZNP, Związek zmuszony jest podjąć kolejne działania.

Więcej o sporze z rządem:

Print

ZNP wchodzi w spór zbiorowy z rządem

on .

znpW związku z brakiem reakcji rządu na postulaty ZNP zgłaszane od początku tego roku, Zwiazek Nauczycielstwa Polskiego z dniem 1 września 2015 r. wchodzi w spór zbiorowy z rządem.

- Daliśmy rządowi czas na spełnienie naszych postulatów do 24 sierpnia. Tymczasem ani pani premier, ani pani minister edukacji nie podjęły rozmów dotyczących żądań ZNP – mówił Prezes ZNP - Dlatego  25 sierpnia br. Prezydium Zarządu Głównego  ZNP podjęło uchwałę o wznowieniu ogólnopolskiej akcji protestacyjnej w szkołach i placówkach oświatowo-wychowawczych.

ZNP oczekuje podjęcia rozmów nad zgłoszonymi rządaniami.

Uchwała ZG ZNP z dnia 25.08.2015 w sprawie sporu zbiorowego z rządem

Żądania ZNP

Print

Rekrutacja na kurs języka angielskiego i kurs kwalifikacyjny

on .

W związku z wprowadzeniem obowiązkowych zajęć języka obcego w przedszkolach ZNP proponuje nauczycielom legitymującym się znajomością języka angielskiego w stopniu zaawansowanym lub pragnącym uzyskać takie uprawnienia skorzystanie z oferty OUPiS. W ofercie:

  • kursy językowe na różnych stopniach zaawansowania
  • kurs kwalifikacyjny nadający uprawnienia do nauczania języka angielskiego (w połączeniu z zaświadczeniem o znajomości języka)

Zobacz ofertę OUPiS

Print

Konferencja Uniwersytetu Gdańskiego i ZNP

on .

Meeting-51226 września (sobota) na Wydziale Filologicznym UG odbędzie się konferencja: Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w klasie szkolnej. Integracja i/czy inkluzja?

Organizatorami konferencji są: Uniwersystet Gdański, Zarząd Okręgu Pomorskiego ZNP i Zarząd Oddziału ZNP w Pruszczu Gdańskim. Udział w niej jest odpłatny - 50 zł.

Zaproszenie i program konferencji

Karta zgłoszenia

 

  • indesign cs6 adobe photoshop cs5.5 extended mac geometric camworks 2015 64-bit download online
  • adobe photoshop cc student and teacher edition http://www.iupui.edu/~solctr/wp-link.phpdiscoun... http://www.iupui.edu/~solctr/wp-link.php?discount=adobe-photoshop-cc-for-photographers
    Joomla Templates by MightyJoomla