Kontakt

contact-icon 

Zapisz się do ZNP

legznp

Do pobrania

Pliki do pobrania 

Print

26 września biuro ZO nieczynne

on .

26 września (piątek) biuro Zarządu Oddziału będzie, w związku ze szkoleniem wyjazdowym, nieczynne

Print

XIII Pomorski Zlot Seniora ZNP w Słupsku

on .

04217 września grupa gdyńskich seniorów z oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów Rencistów wzięła udział w XIII Pomorskim Zlocie Seniora ZNP w Słupsku. Po przyjeździe do Słupska w towarzystwie wyznaczonego przez słupską Sekcję opiekuna - p. Janusza, zwiedziliśmy Muzeum Pomorza Środkowego (z fantastyczną i unikatową wystawą dzieł Witkacego), poewangelicki kościół z kryptami oraz zabytkowy młyn. Następnie przed niedalekim Spichlerzem Richerta odbyło się uroczyste otwarcie Zlotu.  Otwarcia dokonała Prezes Okręgu kol. Elżbieta Markowska, przypominając że tegoroczny Zlot zbiega się z 75. rocznicą powstania TON. Po okolicznościowych przemówieniach przedstawicieli władz Słupska i Ustki (miast - organizatorów Zlotu) obejrzeliśmy spektakl przygotowany przez uczniów gimnazjum z Ustki.

Zlotowa zabawa odbywała się nieopodal, nad urokliwym kanałem Słupi. Wyśmienite menu i doskonała zabawa przy żeglarskich rytmach byłą poprzedzona prezentacją z okazji rocznicy TON. Na koniec, wszyscy uczestnicy otrzymali jabłka - prezent od Sekcji w Ustce i Słupsku.

Dziękujemy koleżankom i kolegom ze Słupska i Ustki za wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Fotografie ze Zlotu można obejrzeć w naszej galerii.

Print

Do Związku ... na rowerze

on .

stojak rowerowyWszystkich cyklistów (i nie tylko) zaprszamy do odwiedzania siedziby Zarządu Oddziału na rowerze. Od lipca do dyspozycji miłośników dwóch kółek oddaliśmy trzy stanowiska do parkowania rowerów. Zapraszamy!

Joomla Templates by MightyJoomla